Certificates

Priešgaisriniai serifikatai

Nuo pat įmonės įkūrimo, didelis dėmesys yra skiriamas prekių kokybei, todėl visa produkcija tikrinama įmonės kokybės kontrolės techniniame skyriuje arba atitinkamose instancijose. Tai leidžia garantuoti kabelių kokybę bei ilgaamžiškumą.
Gaisrinės saugos sertifikatai. LST EN 50265-2-1:1999 standartas. Kabelių degumo įvertinimas.

SertifikatasAtsisiųsti
RG6, RG660, 3C-3V, 3C-3V/C90, RG5960C/U, SL59, SL5990, SL6, SL6/1.1, S5967, S5990C, S660, S660F, S660C, S660MS.051, S660C/2UTP, S690, S6TS, RG11, S1160, S1160F, S1160C, S1160CA, S1560CAF, S1560CAMS.109, S58L, S240, S400, S400C, S600 
SL5990 LSOH, SL5990C LSOH, S5967CA LSOH 
RG5990B/U, RG58, RG58A, RG58U, RG213 
SS M2, SS M4 (alavuotas), SS M4/S (nealavuotas), SS M4 (ekranuotas), SS M6 (alavuotas), SS M6 (nealavuotas), SS M6/S (ekranuotas), SS M8 (nealavuotas), SS2, SS4, SS6, SS6A, SS6S, SS8, SS8A, SS8S, SS10, SS10A, SS10S, SS12S 
SFA 1X2X0.8, SFA 1X4X0.8 
STRE 1X2, STRES 1X2, STRE 2X2, STRES 2X2, STRE 3X2, STRES 3X2, STRE 5X2, STRES 5X2, STRE 10X2, STRES 10X2, STRE 20X2, STRES 20X2 
CAT5E/UTP, CAT5E/STP, CAT6/UTP, CAT6/STP 
CAT5E/UTP LSOH, CAT5E/STP LSOH 
SA0.35, SA0.35T, SA0.50, SA0.50T, SA0.75, SA0.75T, SA1.00, SA1.00T, SA1.20, SA1.20T, SA3.00, SA3.00T, SA5.00, SA5.00T, SA2.00, SA2.00T, SA2.50, SA2.50T, SA3.00, SA3.00T, SA4.00T, SA5.00T 

Discount

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Cable. CAT6 UTP 4 pair. Unshielded. For outdoor use. Solid wire, 23AWG. Black PE.

All discounts

News

ETM-100HD

ETM-100HD

Full HD DVB-T modulator with HDMI input

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

All news