100Gbps QSFP28 moduliai ir laidai

QSFP28 (Quad Small Form-Factor Pluggable 28Gbps) transiveriai 100Gbps linijoms Dupleksinis duomenų perdavimas per 2 SM arba 8 MM atstumais iki 10km

510140
QSFP28-100G-SR4
QSFP28, 100G, MM, 150m, MPO
510141
QSFP28-100G-10LR4
QSFP28, 100G, SM, 10km, duplex LC
510145
QSFP28-100G-AOC-1
QSFP28 to QSFP28 cable. 40G. 1m

Naujienos

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

EasySplicer rankinis optinių skaidulų suvirinimo aparatas

Nebrangus, lengvas, kompaktinis optinių skaidulų suvirinimo aparatas FTTH tinklams.

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos